POZNAJ NASZĄ LINIĘ DO ZABIEGU NANOPLASTII!

Zabieg nanoplastii to pernamentnie prostująca kuracja nawet dla najbardziej kręconych włosów!


Czy jest Nanoplastia?


Nanoplastia jest kompleksowym zabiegiem opierającym się o odkrycia nanotechnologi oraz chemii organicznej. Jest technologiczym następstwem chemicznego oraz keratynowego prostowania włosów. Jego przewagą jest działanie, efekty, skład oraz czas utrzymywania się efektów. Spektakularne rezultaty otrzymywane są na wszystkich rodzajach włosów niezależnie od wielkości i rodzaju skrętu. 

Po zabiegu Nanopastii Diana Beauty & Creative otrzymujemy włosy miękkie, lśniące i idealnie proste na okres od 8 do 12 miesięcy, przy czym struktura włosów wzmacniana jest na stałe. 

 

Poznaj nasze produkty do zabiegu Nanoplastii!


Nano Gold

Podstawowy produkt do prostowania włosów normalnych, grubych i wysokoporowatych.

Dostępny w pojemności 500ml oraz 1l

Nano Gold Blue

wersja podsatwowego NanoGold wzbogacona o zimne pigmenty. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do klasycznej nanoplastii podczas zabiegów na włosach rozjaśnianych, uwrażliwionych i delikatnych.

Dostępny w pojemności 500ml oraz 1l

Nano Plex

Produkt zabepiecza włókna najbardziej uwrażliwionych włosów, uszczelnia je oraz zmniejsza łamliwość. Zastosowany w mieszance prostującej chroni najbardziej uwrażliwone pasma przed wysoką temperaturą. Produkt ten usprawnia działanie kwasów prostujących i pozwala na uzyskanie maskymalnie miękkich, nawilżonych i lśniących włosów. 

Dostępny w pojemności 300ml

Pre Nano B-TOX

Produkt przeznaczony do zabiegu przygotowującego mocno uwrażliwione włosy do zabiegu Nanoplastii. Pre Nano B-TOX opiera się na maśle shea, kwasie hialuronowym oraz roślinnych aminokwasach. Posiada również neutralne dla łodyg włosów pH, dzięki czemu jest produktem maksymalnie nawilżającym i rewitalizującym przesuszone kosmyki włosów. Wyjątkowa formuła odżywnia i przywraca włosom witalność. 

Dostępny w pojenościach 500g oraz 1kg 

Nasza linia Nanoplastii zawiera również linie do pilęgnacji domowej dostępną tutaj.

Efekty zabiegu


Nanoplastia

house of Beauty

Nanoplastia

Magda Karbownik

Nanoplastia

Keratin Hair Care

Nanoplastia

Sara Wojech

© Diana. All rights reserved.