Botox Organic Zestaw tester (1-2 zabiegi)

Botox Organic Zestaw tester (1-2 zabiegi)

Produkt dla Profesjonalistów

Organic Botox to niezwykle skuteczny produkt do kuracja odżywiającej i regenerującej. Organic Botox pomaga pozbyć się zniszczonych włosów na dobre co więcej wygładza je i dogłębnie nawilża. Bezformaldehydowy skład produktu zapobiega uszkodzeniom i pęknięciom. Głęboka kuracja regenerująca wypełnia wszelkie złamane lub cienkie obszary na każdym pasmie włosów, aby włosy wyglądały na bardziej pełne i lśniące. Naprawia suche, zniszczone i puszące się włosy.
Produkt nie może być stosowany na chłodne i rozjaśniane blond włosy, chyba że zostanie zmieszany z Platinum Botox.

Zabieg ten naturalnie poprawia kondycje włosów, sprawia że włosy są bardziej odporne na uszkodzenia, stają się lśniące i pełne blasku, oraz zapobiega ich puszeniu. Botox nie prostuje włosów ma za zadanie je odżywić i nawilżyć.

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?
Tytanowa prostownica z szeroką płytką, suszarka, spinka do włosów, grzebień, butelka z lakierem do włosów, szampon oczyszczający, aby pozbyć się nadmiaru osadu (użyj przed aplikacją Botoxu Organic)

Opis

POJEMNOŚĆ PRODUKTU:
Tester zestaw
Organic Botox 150g + Maska Zakwaszająca do Włosów 100ml
NAJLEPSZY DLA:
Suchych, puszących się włosów. Świetnie się sprawdzi również dla kręconych włosów.

EFEKTY:
Do 3 miesięcy

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?
Zaprojektowaliśmy nasze produkty Hair Botox do użytku wyłącznie przez profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg pielęgnacyjny jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz poznać proces naszego zabiegu i produktów oraz rozwijać swoje umiejętności? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do wszystkich indywidualnych potrzeb Twojego klienta, poprawiając wszystkie rodzaje włosów, tworząc zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.
Skontaktuj się z nami lub porozmawiaj ze swoim Przedstawicielem Diany, aby zapisać się na zajęcia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.