Poznaj
naszych
specjalistów

Sara Wojech

Witam serdecznie!

Nazywam się Sara Wojech. Jestem certyfikowanym szkoleniowcem marki Diana Beauty & Creative.
Szkolenia z zakresu organicznego prostowania włosów, rekonstrukcji łodygi włosa oraz innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzam na terenie całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie w zabiegach termoaktywnych - poparte setkami zadowolonych klientów oraz stała współpraca z topową marką pozwoliły mi na przekazywanie swojej pasji, rzetelnej wiedzy oraz doświadzczenia na najwyższym poziomie.

Zapraszam na profesjonalne szkolenia z zakresu:

- nanoplastii włosów
- zabiegów proteinowych
- b-toxu włosów
- eskpresowych zabiegów regeneracyjnych

W ofercie:

- szkolenia indywidualne
- szkolenia grupowe
- szkolenia salonowe na specjalnych warunkach

,,Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych. " - Konfucjusz

Sara Wojech figuruje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.02/00219/2021. Rejestr Instytucji Szkoleniowych prowadzony jest przez wojewódzkie urzędy pracy. Instytucja szkoleniowa, po uzyskaniu wpisu, ma możliwość oferowania szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz szkolenia dla pracowników.

Karina Krytowska

Dzień dobry! Jest mi bardzo miło, że tu trafiliście. Nazywam się Karina Krytowska i jestem certyfikowanym szkoleniowcem w zakresie innowacyjnych zabiegów marki Diana Beauty & Creative. Moją wielką pasją są zdrowe, odżywione, lśniące i piękne włosy. Zainteresowanie zabiegami narodziło się praktycznie od początku istnienia marki. Moje doświadczenie sprawiło, że dzisiaj mogę przekazywać wam ogromną wiedzę teoretyczną. jak i praktyczną z zakresu zabiegów organicznych z czego ogromnie się cieszę. Zabiegi organicznego prostowania włosów, rekonstrukcji i regeneracji Marki Diana Beauty & Creative podbiły setki serc zadowolonych klientek, które z przyjemnością do nas wracają. Jeśli w Twoim salonie brakuje takich zabiegów nie musisz się obawiać , jestem po to ,aby również u Ciebie klienci dostawali to co najlepsze! Na szkoleniach przerabiamy bardzo dokładnie teorie oraz dostajecie Państwo skrypt szkoleniowy jak i moją roczną opiekę , gdyby coś państwu umknęło po szkoleniu. Po czym przechodzimy do praktyki na której również przekazuje każdy szczegół jak wykonywać perfekcyjnie poszczególne zabiegi . Szkolenia jakie prowadzę to:

• Nanoplastia Włosów
• Proteinowe Prostowanie Włosów
• B-tox (kilka rodzajów)
• Ekspresowe zabiegi Regeneracyjne

Szkolenia odbywają się w Warszawie, ale także dojadę do Waszego salonu na terenie całej Polski. Jeśli chcesz ,aby cała uwaga była skupiona na Tobie proponuje szkolenie indywidualne. Dla osób które wolą szkolenia grupowe również są takie w mojej ofercie. Jeśli jednak chciałabyś /chciałbyś zorganizować szkolenie w Twoim salonie jak najbardziej jest to możliwe.

Magdalena Perska

Witajcie, nazywam się Magdalena Perska, jestem certyfikowanym szkoleniowcem marki Diana Beauty & Creative.

Przeprowadzam szkolenia na terenie Trójmiasta, zapraszam Cię do mojego gabinetu pielęgnacji włosa w Rumi, mogę także dojechać do Twojego salonu na terenie Trójmiasta i jego okolic.

Prowadzona chęcią oferowania najwyższej jakości usług oraz głodem wiedzy, przebyłam długą drogę odkrywając kolejne tajniki zabiegów prostujących oraz pielęgnacji włosów. Teraz tę wiedzę pragnę wam przekazać podczas szkoleń.

Podczas szkoleń omawiamy dokładnie teorię oraz przerabiamy część praktyczną. Po szkoleniu otrzymują Państwo materiały dydaktyczne jak

i moje roczne wsparcie.

Stawiam na aktywne prowadzenie szkoleń , każdy kursant ma okazję pracować z modelkami. Praktyka jest najlepszą metodą nauki.

Prowadzę szkolenia w zakresie:

- nanoplastii włosów
- zabiegów proteinowych
- b-toxu włosów

W ofercie posiadam szkolenia indywidualne oraz grupowe.

Natalia Moszczyńska

Dzień dobry, nazywam się Natalia Moszczyńska. Jestem certyfikowanym szkoleniowcem w zakresie

zabiegów innowacyjnych marki Diana BEAUTY & CREATIVE. Moją przygodę z nanotechnologią

zaczęłam już na studiach inżynierskich i wtedy przerodziło się to w pasję. Kilkuletnie doświadczenie w

wykonywaniu organicznych zabiegów przekonało mnie do szerzenia tej wiedzy dalej. Dlatego z

ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na szkolenia stacjonarne na terenie całej Polski z zakresu

innowacyjnych zabiegów do których należy:

✔️nanoplastia
✔️zabiegi proteinowe
✔️b-toxy
✔️ekspresowe zabiegi regeneracyjne

Szkolenia mogą być grupowe, indywidualne bądź na specjalnych warunkach dla salonów. Zapraszam do kontaktu.

Aleksandra Makiewicz

Cześć, nazywam się Aleksandra Makiewicz i jestem certyfikowanym szkoleniowcem w zakresie innowacyjnych zabiegów marki Diana Beauty & Creative. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu mogłam wziąć udział w nagrywaniu profesionalnych szkoleń, które możesz odtwarzać sobie bez końca. Jeśli nie masz możliwości bycia na szkoleniach stacjonarnych, to nic straconego, zapytaj o filmy szkoleniowe z zabiegów takich jak: nanoplasta, b-tox i protein.