Regenerujący
B-tox

Regenerujący Botx

B-tox na włosy to zabieg fryzjerski, którego głównym celem jest odbudowa, regeneracja i poprawienie ogólnej kondycji włosów. 

Linia B-tox Diana Beauty & Creative została opracowana na bazie składników pochodzenia roślinnego. Nasze produkty zawierają cenne substancje uzupłeniające ubytki między korą a otoczką włosa. 

Oferujemy cztery produkty do zabiegów B-tox

Platnium B-tox

Platnium B-tox to niezwykle skuteczny produkt o innowacyjnej formule zapobiegający puszeniu się włosów. Ujarzmia niesforne, plączące się włosu i przywraca im blask. Dzięki fioletowym pigmentom zawartym w składzie tego produktu doskonale eliminuje zółte odcienie, pozostawiając efekt pełnego blasku chłodnego blondu. 

Organic B-tox

Organic B-tox to niezwykle skuteczny produkt do kuracja odżywiającej i regenerującej. Organic B-tox pomaga zregenerować zniszczone włosy, wygładza je i dogłębnie nawilża. Bezformaldehydowy skład produktu zapobiega uszkodzeniom i pęknięciom. 

Pearl B-tox

B-tox Pearl to niechmiczna kuracja odżywiająca, które zapewnia barierę ochronną dla wszystkich rodzajów włosów. Zabieg ten zapewnia intensywne nawilżenie, naprawia zniszczone włókna włosów oraz redukuje puszenie.

Do zabiegu B-tox Pearl zalecamy używania prosownicy na zimno, która pomaga wchłonąć odżywiające substancje oraz dodaje nawilżenia, miękości i blasku.

Golden B-tox

Golden B-tox został stworzony z myślą o przesuszonych, zniszczonych i pozbawionych włosu blasku. Dzięki mocno skoncentrowanym substancjom odżywczym B-tox Golden doskonale wypełnia ubytki włosów dodając im objętości. Ponadto wyrównuje strukturę włosów i przywraca im naturalny blask. W odróżnieniu od B-toxu Platnium i Organic, B-tox Golden nie wymaga użycia prostownicy.

Dla gwarancji utrzymania się efektów polecamy używania linii Home Care.
Rozmiary produtków
Mały Zestaw B-tox

5 - 6 ZABIEGÓW

B-tox 500g + Maska zakwaszająca 300g

Duży Zestaw B-tox

10 - 12 ZABIEGÓW

B-tox 1kg + Maska zakwaszająca 500g

Jak wykonać zabieg B-tox?
Efekty