O nas

Naszą misją jest ograniczanie naszego wpływu i budowanie zrównoważonej firmy. Nieustannie stawiamy sobie wyzwania, aby chronić naszą planetę, dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu

Diana Beauty & Creative to europejska firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży produktów do trwałego prostowaniu włosów i zabiegów regenerujących. Diana jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych produktów do włosów na rynku europejskim. Produkcja naszych towarów odbywa się w Brazylii ze względu na wysoką jakość brazylijskich składników.

Jesteśmy pasjonatami naszych klientów i środowiska, dlatego nigdy nie używamy szkodliwych i toksycznych składników, m.in. siarczany, parabeny, formaldehyd, karbocysteina i inne szkodliwe chemikalia. Tworzone przez nas produkty mają na celu dostarczanie rezultatów połączenia najnowszych technologii i naszej pasji do zdrowych i pięknych włosów.

Firma Diana zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta oraz doskonałe produkty zawierające naturalne składniki. Skład naszych produktów spełnia standardy najbardziej rygorystycznych norm Unii Europejskiej.

Czerpiemy inspiracje z natury Brazylii i mody, aby wyposażyć Twój salon w produkty wykonane z możliwie najświeższych składników.

Nasza praca dedykowana jest Klientom i mamy nadzieję świadczyć usługi bliskiego kontaktu, aby wszyscy, którzy z nami pracowali, czerpali korzyści z kontaktu z naszą marką i wzbogacali przez to swoje życie.

Codziennie staramy się zbliżyć do idealnej wizji, którą podzielają wszyscy ludzie Diany. Zawsze będziemy chcieć i wymagać od naszej firmy więcej, aby nasze praktyki biznesowe odpowiadały naszym własnym oczekiwaniom, oczekiwaniom naszych pracowników i klientów oraz potrzebom planety.

Dlatego naszą misją jest ograniczanie naszego wpływu i budowanie zrównoważonej firmy. Zawsze staramy się transportować artykuły od naszych dostawców do naszych magazynów przy jak najmniejszym śladzie węglowym. Uważamy, że plastik jednorazowego użytku stanowi coraz większy problem, ponieważ nadal gromadzi się w środowisku, dlatego pracujemy nad zmniejszeniem ilości odpadów z tworzyw sztucznych, nie oferując saszetek z próbkami. Nie chodzi tylko o jednorazowy plastik… Nieustannie stawiamy sobie wyzwania, aby chronić naszą planetę, dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu.

Ponadto nasze produkty są pakowane w najbezpieczniejsze składniki chemiczne i roślinne. Nigdy nie używamy wysuszających, uszkadzających i toksycznych substancji, dzięki czemu nasze produkty są wolne od formaldehydu, nie testowane na zwierzętach i bezpieczne. Nieustannie doskonalimy nasze receptury, aby mieć pewność, że są one wykonywane. Produkty Diana są nie tylko wspaniałe w użyciu, ale także zapewniają niesamowite rezultaty dla każdego rodzaju włosów.