PreNanoBotox

PreNanoBotox

PREBOT-P500

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 500g
  • 1000g

Zabieg pielęgnacyjny zapewnia barierę ochronną dla każdego rodzaju włosów. Kuracja Hair Botox zapewnia intensywne nawilżenie, odbudowuje zniszczone i złamane włókna włosów oraz zmniejsza puszenie się włosów. Jest to doskonała opcja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy szukają zabiegu bez użycia żrących chemikaliów. Aby pomóc włosom wrócić na właściwe tory, przeciwstarzeniowe i zrównoważone właściwości PH PreNano Botoxu pomagają wypełnić wszelkie luki w naturalnym włóknie włosów, nadając im bardziej młodzieńczy wygląd. Produkt zawiera dobroczynne substancje m.in. witaminy (E, A, F), przeciwutleniacze i masło shea.
PreNano Botox został stworzony specjalnie do naprawy zniszczonych włosów, zachowania integralności koloru i ochrony przed uszkodzeniami termicznymi. Przygotowanie włosów do nanoplastyki i prostowania proteinowego nie tylko pomoże Ci uzyskać najlepsze efekty, ale także sprawi, że włosy będą dłużej wyglądać zdrowo i lśniąco.

Opis

ROZMIAR PRODUKTU:
Mały
PreNano Botox 500g
Wielki
PreNano Botox 1 kg

NAJLEPSZY DLA:
Wszystkie rodzaje włosów

EFEKTY:
Do 2 miesięcy

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU
Ultradźwiękowy i na podczerwień Cold Iron / Photon Laser / Salon Steamer, suszarka, spinka do włosów, grzebień, butelka z lakierem do włosów, szampon Nano Care,

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.