B-tox Platinum Zestaw

B-tox Platinum Zestaw

PLABOTSET-P500-PBOT-P-P300-PNEU-PMAS

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 1000g B-tox + 500g Maska zakwaszająca
  • 500g B-tox + 300g Maska zakwaszająca

tag_faces 285 pkt w Programie Lojalnościowym

B-tox Platinum

Został opracowany na bazie aminokwasów oraz substancji nawilżających - między innymi cennego kwasu hialuronowego. Jedna cząsteczka tego związku może związać aż 4 tysiące razy więcej wody niż sama waży, co doskonale obrazuje jej silne funkcje hydrofilowe. Zawarty w składzie fioletowy pigment doskonale eliminuje żółte odcienie, pozostawiając efekt pełnego blasku chłodnego blondu. Dodatkowo linia Platinum tworzy na powierzchni włosów film, który uszczelnia włos i zatrzymuje na dłużej efekt odżywienia. Produkt idealny dla wszystkich rodzajów włosów- szczególnie jednak do włosów blond i rozjaśnionych. Zabieg można wykonać bezpośrednio po koloryzacji. Produkt do użycia z prostownicą. W ofercie znajdują się również ampułki dzięki którym możemy przedłużyć efekt zabiegu. Efekt regeneracji utrzymuje się2-3 miesięcy

Opis

Zabieg ten poprawia naturalną teksturę włosów, dzięki czemu są bardziej podatne na układanie i lśniące. B-tox PLATINUM nie wyprostuje włosów

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?

Prostownica tytanowa z szeroką płytką, suszarka, spinka do włosów, grzebień, rozpylacz do wody, szampon oczyszczający, aby pozbyć się nadmiaru osadu (użyj przed aplikacją jeśli wykonujesz zabieg jako osobny, jeśli wykonujesz zabieg po koloryzacji nie używaj szamponu oczyszczającego).

ROZMIAR PRODUKTU:
Mały zestaw

B-TOX PLATINUM 500g + Maska Zakwaszająca do Włosów 300 ml
Duży zestaw
B-TOX PLATINUM 1kg + Maska Zakwaszająca do Włosów 500 ml

NAJLEPSZY DLA:
Włosy zniszczone i ekstremalnie suche bielone/farbowane

WYNIKI DLA:
Do 3 miesięcy

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?
Zaprojektowaliśmy nasze produkty Hair B-tox do użytku wyłącznie przez profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg pielęgnacyjny jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz poznać proces naszego leczenia i rozwijać swoje umiejętności? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do wszystkich indywidualnych potrzeb Twojego klienta, przekształcając wszystkie rodzaje włosów, tworząc zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.

Skontaktuj się z nami lub porozmawiaj ze swoim Przedstawicielem Diany, aby zapisać się na zajęcia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: