Regenerujący
Botox

Regenerujący Botx

Botox na włosy to zabieg fryzjerski, którego głównym celem jest odbudowa, regeneracja i poprawienie ogólnej kondycji włosów. 

Linia Botox Diana Beauty & Creative została opracowana na bazie składników pochodzenia roślinnego. Nasze produkty zawierają cenne substancje uzupłeniające ubytki między korą a otoczką włosa. 

Oferujemy cztery produkty do zabiegów Botox

Platnium Botox

Platnium Botox to niezwykle skuteczny produkt o innowacyjnej formule zapobiegający puszeniu się włosów. Ujarzmia niesforne, plączące się włosu i przywraca im blask. Dzięki fioletowym pigmentom zawartym w składzie tego produktu doskonale eliminuje zółte odcienie, pozostawiając efekt pełnego blasku chłodnego blondu. 

Organic Botox

Organic Botox to niezwykle skuteczny produkt do kuracja odżywiającej i regenerującej. Organic Botox pomaga zregenerować zniszczone włosy, wygładza je i dogłębnie nawilża. Bezformaldehydowy skład produktu zapobiega uszkodzeniom i pęknięciom. 

Pearl Botox

Botox Pearl to niechmiczna kuracja odżywiająca, które zapewnia barierę ochronną dla wszystkich rodzajów włosów. Zabieg ten zapewnia intensywne nawilżenie, naprawia zniszczone włókna włosów oraz redukuje puszenie.

Do zabiegu Botox Pearl zalecamy używania prosownicy na zimno, która pomaga wchłonąć odżywiające substancje oraz dodaje nawilżenia, miękości i blasku.

Golden Botox

Golden Botox został stworzony z myślą o przesuszonych, zniszczonych i pozbawionych włosu blasku. Dzięki mocno skoncentrowanym substancjom odżywczym Botox Golden doskonale wypełnia ubytki włosów dodając im objętości. Ponadto wyrównuje strukturę włosów i przywraca im naturalny blask. W odróżnieniu od Botoxu Platnium i Organic, Botox Golden nie wymaga użycia prostownicy.

Dla gwarancji utrzymania się efektów polecamy używania linii Home Care.
Rozmiary produtków
Mały Zestaw Botox

5 - 6 ZABIEGÓW

Botox 500g + Maska zakwaszająca 300g

Duży Zestaw Botox

10 - 12 ZABIEGÓW

Botox 1kg + Maska zakwaszająca 500g

Jak wykonać zabieg Botox?
Efekty

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.