Golden Proffesional-Niebieskie Proteiny Zestaw

Golden Proffesional-Niebieskie Proteiny Zestaw

GOLPROBLUPROSET

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • Golden Professional 500ml + Szampon oczyszczający 300ml
  • Golden Professional 1000ml + Szampon oczyszczający 500ml

tag_faces 329 pkt w Programie Lojalnościowym

Rewolucyjny produkt przeznaczony do półtrwałej, głębokiej kuracji prostującej i odżywiającej włosy. Prostowanie proteinowe to nowa, zdrowsza alternatywa dla keratyny i prostowania chemicznego.  Nadaje intensywny połysk i niweluje puszenie. Wykorzystując zaawansowaną technologię proteinową, Golden Professional zmienia zasady gry, zmieniając strukturę i kondycję wszystkich rodzajów włosów od 6 do 8 miesięcy.

Nasz produkt nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak karbocysteina, formaldehyd i jego pochodne. Golden Professional wykorzystuje moc naturalnych składników, w tym kolagenu, protein roślinnych, organicznego pantenolu, kwasu hialuronowego i zmiękczającego mocznika. Kwas glioksalowy to organiczny składnik i kluczowy składnik, który zapewnia długotrwały efekt prostujący włókna włosa, nie powodując uszkodzeń włosów i podrażnień skóry głowy. Tworzy wiązania keratynowe, zmienia strukturę i konfigurację mostków keratynowych, wygładza i pogrubia włosy. Ekskluzywna i bezpieczna formuła prostuje, odbudowuje i nawilża włosy. Włosy stają się wyraźnie zdrowsze, bardziej miękkie, lśniące i bardziej elastyczne.

Opis

ROZMIAR PRODUKTU:
Mały zestaw

Golden Professional Blue 500ml + Szampon oczyszczający 300ml
Duży zestaw
Golden Professional Blue 1L + Szampon oczyszczający 500ml

NAJLEPSZY DLA:
Grube, faliste i kręcone, suche i rozjaśniane (które przejdą test mokrego pasma), uwrażliwione, skręcone (w tym afro), o każdym stopniu porowatości. 

EFEKTY:

 6 - 8 miesięcy

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?
Tytanowa prostownica z szeroką płytką, suszarka, spinka do włosów, grzebień, rozpylacz do zwilżania, szampon i maska z serii Golden Care do stosowania w ostatnim etapie zabiegu prostującego. 

W przypadku włosów uwrażliwionych, przesuszonych, cienkich konieczne jest użycie przed zabiegiem PreNano B-tox oraz NanoPlex jako dodatek do mieszanki prostującej. 

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?
Zaprojektowaliśmy nasze produkty Golden Professional wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg prostowania włosów jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz dokładnie zapoznać się z zabiegiem prostowania Golden Professional i podnieść swoje kwalifikacje? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do indywidualnych potrzeb Twojego klienta, przekształcając wszystkie rodzaje włosów w zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.
Wejdź do działu SZKOLENIA ONLINE by zakupić dostęp do szkolenia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: