PreNanoB-tox

PreNanoB-tox

PREBOT-P500

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 500g
  • 1000g

tag_faces 210 pkt w Programie Lojalnościowym

PreNano B-toxopiera się na maśle shea, kwasie hialuronowym, roślinnych aminokwasach, posiada neutralne dla łodyg włosów pH, dzięki czemu jest zabiegiem maksymalnie nawilżającym i rewitalizującym przesuszone kosmyki włosów. Wyjątkowa formuła odżywia i przywraca włosom witalność. NANO B-TOX jest bogaty w drogocenne kwasy tłuszczowe, antyoksydanty, witaminy, minerały, dzięki czemu przywraca włosom utracone substancje odżywcze takie jak: witaminy E, A F, kwasy tłuszczowe zarówno nasycone jak i nienasycone. Skutecznie zabezpiecza włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak niskie temperatury, słońce. Zabieg działa silnie nawilżająco i odbudowująco, dlatego nadaje się do stosowania nawet na włosach maksymalnie uwrażliwionych, suchych, gumowych.

które ze wzgledu na złą kondycję nie kwalifikują się do wykonania zabiegów prostujących, nanoplastii czy też rozjaśniania

B-tox regeneruje włosy już od pierwszego użycia. Włosy stają się wyraźnie zdrowsze, bardziej miękkie , lśniące i plastyczne dzięki czemu po jego wykonaniu istnieje możliwość wykonania zabiegów bardziej inwazyjnych jak prostowanie czy rozja snianie włosów.

Opis

W odróżnieniu od b-toxu Platinum i Organic zabieg PreNano B-tox nie wymaga użycia prostownicy, można jej jednak użyć wedle uznania

Sposób użycia

Umyj włosy 2-3 razy aby dokładnie oczyścić włosy z pozostałości produktów do stylizacji i zanieczyszczeń możesz użyć szamponu oczyszczającego. Odsącz nadmiar wody z włosów miękkim ręcznikiem. Aplikuj dokładnie produkt pasmo po paśmie 1-2 cm od skóry głowy przeczesując pasma gęstym grzebieniem a nadmiar pozostały na grzebieniu aplikuj z powrotem na to samo pasmo i wmasuj. Sprawdź po kilku minutach czy produkt nie został wchłonięty przez włosy a w razie potrzeby należy dołożyć produktu na pasma .B-tox powinien być aplikowany w nadmiarze tak aby pasma włosów nie były suche. Pozostaw na 20-40 min .Możesz zastosować czepek termiczny. W celu wzmocnienia efektu możesz uzyć sauny lub pielęgnicy. Po odpowiednim czasie dokładnie wypłucz włosy z produktu wysusz i stylizuj wedle upodobań lub jeśłi stan włosa pozwala przystąp do planowanego zabiegu prostowania lub nanoplastii. 

Jesli wykonujesz Prenano B-tox jako osobny zabieg  po wypłukaniu produktu zaleca się nałożenie maski zakwaszającej Diana, która pozwoli na dłuższe zachowanie efektu regeneracji. Dodatkowo możesz wykonac 5 przeciągnięć prostownicą z temperaturą od 150 do 180 stopni.  Do  pielęgnacji pozabiegowej  również  zaleca się linię  produktów takich jak po zabiegach b-tox Platinum lub Organic czy też pielęgnacji po zabiegach prostowania proteinami lub nanoplastii. 

ROZMIAR PRODUKTU:
Mały
PreNano B-tox 500g
Wielki
PreNano B-tox 1 kg

NAJLEPSZY DLA:
Wszystkie rodzaje włosów

EFEKTY:
Do 2 miesięcy

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: