NanoBlue

NanoBlue

NANNAN-2-P500

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 500ml
  • 1000ml


Zakup tego produktu jest możliwy dopiero po przebyciu dodatkowego szkolenia.

Skontaktuj się z nami.

tag_faces 475 pkt w Programie Lojalnościowym

Nano Gold Blue – edycja produktu Nano Gold wzbogacona o zimne pigmenty. Dzięki temu idealnie nadaje się do uzupełnienia zabiegu nanoplastią. Odpowiedni do włosów rozjaśnianych, wrażliwych i delikatnych.

Opracowaliśmy unikalną organiczną kurację do włosów, aby zapewnić salonom bezpieczne, organiczne i wolne od formaldehydu trwałe prostowanie. Nanoplastyka (znana również jako Nanoplastia) to innowacyjny i luksusowy zabieg, który odbudowuje strukturę włosów i trwale prostuje każdy rodzaj włosów. To najnowszy trend na oswajanie i nowa alternatywa dla zabiegów chemicznych i keratynowych. Sprawdzona w praktyce skuteczna metoda pielęgnacji włosów zapewniająca zdrowy wygląd i długotrwałe rezultaty.

NanoGold Blue, który składa się z aminokwasów, kolagenu i innych dobroczynnych substancji, które penetrują warstwę korową włosów i oddziałują na poziomie komórkowym pod wpływem temperatury. Dzięki roślinnemu składowi włosy wyglądają zdrowo, zadbane, idealnie proste i lśniące nawet do 12 miesięcy.

Opis

ROZMIAR PRODUKTU:

Mała butelka

NanoGold 500ml

Duża butelka

NanoGold 1L

NAJLEPSZY DLA:

Większość rodzajów włosów: dziewicze, naturalne, grube, faliste, kręcone i skręcone (w tym tekstura włosów afro), zdrowe, niskoporowate i średnioporowate

EFEKTY:

Do 12 miesięcy

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?

Tytanowa prostownica z szeroką płytką, suszarka, spinka do włosów, grzebień, rozpylacz do zwilżania, szampon i maska z serii Nano Care do stosowania w ostatnim etapie zabiegu prostującego. 

W przypadku włosów uwrażliwionych, przesuszonych, cienkich konieczne jest użycie przed zabiegiem PreNano B-tox oraz NanoPlex jako dodatek do mieszanki prostującej. 

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?

Zaprojektowaliśmy nasze produkty do Nanoplastii wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg prostowania włosów jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz dokładnie zapoznać się z zabiegiem Nanoplastii i podnieść swoje kwalifikacje? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do indywidualnych potrzeb Twojego klienta, przekształcając wszystkie rodzaje włosów w zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.
Wejdź do działu SZKOLENIA ONLINE by zakupić dostęp do szkolenia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: