B-tox Golden Zestaw

B-tox Golden Zestaw

GOLBOTSET-P100-PBOT-P-P500-PNEU-PMAS

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 1000g B-tox + 500g Maska zakwaszająca
  • 500g B-tox + 300g Maska zakwaszająca

tag_faces 355 pkt w Programie Lojalnościowym

B-tox Golden

Został stworzony z myślą o przesuszonych, pozbawionych blasku i objętości włosach. Dzięki mocno skoncentrowanym substancjom odżywczym takim jak mocznik, masło kokosowe oraz dobroczynny pantenol doskonale nawilża i przywraca im naturalny blask. Idealnie sprawdzi się do włosów kręconych przywracając im zdrowy, sprężysty skręt. Linia Golden regeneruje już od pierwszego użycia. Włosy stają się wyraźnie zdrowsze, bardziej miękkie, lśniące i plastyczne. Zabieg można wykonać bezpośrednio po koloryzacji. Produkt do użycia na zimno lub pod saunę do włosów. Efekt regeneracji utrzymuje się6 tygodni.

Zabieg ten poprawia naturalną teksturę włosów, dzięki czemu są bardziej podatne na układanie i lśniące. B-tox do włosów nie wyprostuje włosów.

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?
suszarka, spinka do włosów, grzebień, rozpylacz do wody, szampon oczyszczający, aby pozbyć się nadmiernego nagromadzenia (użyj przed aplikacją jeśli wykonujesz zabieg jako osobny, jeśli wykonujesz b-tox po koloryzacji nie uzywaj szamponu oczyszczającego). Dla wzmocnienia zabiegu mozna uzyć Photon Laser / Salon Steamer / pielęgnicy Ultradźwiękowej na podczerwień. 

Opis

ROZMIAR PRODUKTU:
Mały zestaw
Złoty B-tox 500g + Maska Zakwaszająca do Włosów 300 ml
Duży zestaw
Złoty B-tox 1kg + Maska Zakwaszająca do Włosów 500ml

NAJLEPSZY DLA:
Suche, zniszczone, cienkie, płaskie i pozbawione życia kręcone włosy

EFEKTY:
Do 2 miesięcy

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?
Zaprojektowaliśmy nasze produkty Hair B-tox do użytku wyłącznie przez profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg pielęgnacyjny jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz poznać proces naszego leczenia i rozwijać swoje umiejętności? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do wszystkich indywidualnych potrzeb Twojego klienta, przekształcając wszystkie rodzaje włosów, tworząc zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.
Skontaktuj się z nami lub porozmawiaj ze swoim Przedstawicielem Diany, aby zapisać się na zajęcia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: