B-tox Organic Zestaw

B-tox Organic Zestaw

ORGBOTSET-P500-PBOT-P-P300-PNEU-PMAS

Produkt dla Profesjonalistów

Rozmiar Produktu
  • 1000g B-tox + 500g Maska zakwaszająca
  • 500g B-tox + 300g Maska zakwaszająca

tag_faces 285 pkt w Programie Lojalnościowym

B-tox Organic

Niezwykle skuteczny zabieg o innowacyjnej formule zapobiegający puszeniu się włosów. Dzięki połączeniu w składzie organicznego aldehydokwasu z masłem kokosowym maksymalnie przywraca im odżywienie, połysk i miękkość jednocześnie zapewniając długotrwałe wygładzenie. Pozbawiony formaldehydu skład linii Organic sprawia, że nie dochodzi do ukrytych uszkodzeń w strukturze włosa a sam produkt jest bezpieczny dla zdrowia. Produkt idealny do włosów naturalnych, puszących się. Produkt do użycia z prostownicą. W ofercie znajdują się również ampułki dzięki którym możemy przedłużyć efekt zabiegu.

Efekt regeneracji utrzymuje się2-3 miesięcy.

Zabieg ten naturalnie poprawia kondycje włosów, sprawia, że włosy są bardziej odporne na uszkodzenia, stają się lśniące i pełne blasku, oraz zapobiega ich puszeniu. B-tox nie prostuje włosów ma za zadanie je odżywić i nawilżyć.

Opis

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU?
Tytanowa prostownica z szeroką płytką, suszarka, spinka do włosów, grzebień, szampon oczyszczający, aby pozbyć się nadmiaru osadu (użyj przed aplikacją B-toxu Organic)

POJEMNOŚĆ PRODUKTU:
Mały zestaw
Organic B-tox 500g + Maska Zakwaszająca do Włosów 300ml
Duży zestaw
Organic B-tox 1kg + Maska Zakwaszająca do Włosów 500ml
NAJLEPSZY DLA:
Suchych, puszących się włosów. Świetnie się sprawdzi również dla kręconych włosów.

EFEKTY:
Do 3 miesięcy

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT DIANA PROFESSIONAL?
Zaprojektowaliśmy nasze produkty Hair B-tox do użytku wyłącznie przez profesjonalistów zajmujących się włosami, aby zapewnić, że zabieg pielęgnacyjny jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie.
Chcesz poznać proces naszego zabiegu i produktów oraz rozwijać swoje umiejętności? Nasz kurs online pozwoli Ci dostosować nasze zabiegi do wszystkich indywidualnych potrzeb Twojego klienta, poprawiając wszystkie rodzaje włosów, tworząc zdrowe, mocne, łatwe w pielęgnacji włosy.
Skontaktuj się z nami lub porozmawiaj ze swoim Przedstawicielem Diany, aby zapisać się na zajęcia.

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: